PROFESJONALNE SYSTEMY INFORMATYCZNE
DLA ZAKŁADÓW PRZEMYSŁU MIĘSNEGO

sumasystem strona główna sumasystem programy zarzšdzajšce przedsiębiorstwami sumasystem referencje list klientów sumasystem informacje o firmie sumasystem kontakt

SŁOWO WSTĘPU

Firma SUMA System Sp.j. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla zakładów przemysłu spożywczego a w szczególności dla zakładów przetwórstwa mięsa.

Nasze doświadczenie na rynku aplikacji informatycznych przeznaczonych dla zakładów produkcji mięsa zaczęliśmy zdobywać w 1991 roku stawiając podwaliny i przygotowując jeden z pierwszych, kompleksowych systemów informatycznych do uboju, rozbioru, produkcji i dystrybucji dla zakładów przetwórstwa mięsa. Innowacyjność tego systemu uwzględniająca wszelkie nowoczesne na owe czasy osiągnięcia informatyczne i technologiczne pozwoliły na to, iż system ten do tej pory pracuje w wielu zakładach produkcyjnych.

Zdobyte przez nas doświadczenie w dziedzinie projektowania i programowania nie bazowało tylko w oparciu o tworzenie systemów informatycznych dla zakładów przetwórstwa spożywczego. Naszą wiedzę zdobywaliśmy współpracując z dużymi firmami informatycznymi biorąc udział i pełniąc kierownicze funkcje w projektach kierowanych dla takich instytucji jak: szpitale, Narodowy Fundusz Zdrowia, policja czy telekomunikacja. To tylko niektóre z projektów, w których uczestniczyły osoby kierujące firmą jak i jej pracownicy.

Wiedza, jaką posiadamy z zakresu technologii produkcji spożywczej jak i wiedza informatyczna nabyta w wielu projektach informatycznych pozwala nam na przedstawienie swojej oferty na nowoczesny, kompleksowy system informatyczny SUMA System dla średnich i dużych zakładów przetwórczych.

 

Strona główna | O firmie | Oferta | Opis Systemu | Kontakt

Copyright by Sumasystem 2006 || design by malarz.net