PROFESJONALNE SYSTEMY INFORMATYCZNE
DLA ZAKŁADÓW PRZEMYSŁU MIĘSNEGO

sumasystem strona główna sumasystem programy zarzšdzajšce przedsiębiorstwami sumasystem referencje list klientów sumasystem informacje o firmie sumasystem kontakt

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ:

Komputerowy System Informatyczny SUMA System jest zintegrowanym, kompleksowym systemem skierowanym do średnich i dużych zakładów przetwórstwa mięsa i ubojni. Umożliwia on zarządzanie procesem produkcji oraz identyfikacje pochodzenia zwierząt oraz identyfikacje mięs kulinarnych, począwszy od fazy wstępnej polegającej na dostarczeniu produktów do produkcji a procesie sprzedaży i rozliczenia produkcji kończąc.

Istotną zaletą programu jest to, że powstał on z myślą obsługi zakładów przetwórstwa mięsnego uwzględniając ich specyfikę pracy. System, posiadając przemyślany interfejs użytkownika, bogatą funkcjonalność oraz prostotę obsługi może konkurować z najlepszymi polskimi czy zagranicznymi systemami zarządzania. rchitektura całego Zintegrowanego Systemu Zarządzania jest oparta o wspólną bazę danych ze ściśle powiązanymi ze sobą strukturami tabel i widoków. Taka konstrukcja systemu ma istotny wpływ na wydajność systemu a co za tym idzie na przeprowadzanie skomplikowanych obliczeń wykonywanych podczas wykonywania procesów kalkulacji, planowania i rozliczenia produkcji z zastosowaniem harmonogramów i algorytmów MSP oraz MRP bazujących na zebranych danych z zakupu, zamówień, sprzedaży a także samej produkcji w toku. Na podstawie tych danych osoba zajmująca się zarządzaniem w zakładzie produkcji mięsa może w bardzo dokładny sposób prognozować i zaplanować produkcję bieżącą jak i przyszłą.
Strona główna | O firmie | Oferta | Opis Systemu | Kontakt

Copyright by Sumasystem 2006 || design by malarz.net